МОН інформує: фотокопія листа, яка активно поширюється в соцмережах, щодо санкцій за недотримання вчителями історії України методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у ЗЗСО у 2020/2021 н.р. – підробка

Як не порушити право дітей на кібербезпеку
Про це повідомили на сайті відомства. Зазначають, що МОН не готувало та не направляло цього листа керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних держадміністрацій та керівникам закладів загальної середньої освіти.
Лист має підроблені номер реєстрації та підпис заступника Міністра. На дату нібито реєстрації фейкового листа заступник Міністра Любомира Мандзій перебувала на лікарняному і відповідно до законодавства не підписувала жодних документів. Виконавець листа не працює в МОН з 27 липня 2020 року. Окрім того, лист також містить граматичні, лексичні та стилістичні помилки.
Директор київської школи поділилася досвідом, як налагодила співпрацю з батьками і як зробила так, щоб вони приходили в школу не примусово, а за власним бажанням.
МОН планує звернутися до правоохоронних органів щодо пошуку авторів фейкового листа, які дискредитують роботу органу державної влади.
Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.