МОН інформує: фотокопія листа, яка активно поширюється в соцмережах, щодо санкцій за недотримання вчителями історії України методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у ЗЗСО у 2020/2021 н.р. – підробка
Як не порушити право дітей на кібербезпеку
Про це повідомили на сайті відомства. Зазначають, що МОН не готувало та не направляло цього листа керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних держадміністрацій та керівникам закладів загальної середньої освіти.
Лист має підроблені номер реєстрації та підпис заступника Міністра. На дату нібито реєстрації фейкового листа заступник Міністра Любомира Мандзій перебувала на лікарняному і відповідно до законодавства не підписувала жодних документів. Виконавець листа не працює в МОН з 27 липня 2020 року. Окрім того, лист також містить граматичні, лексичні та стилістичні помилки.
Директор київської школи поділилася досвідом, як налагодила співпрацю з батьками і як зробила так, щоб вони приходили в школу не примусово, а за власним бажанням.
МОН планує звернутися до правоохоронних органів щодо пошуку авторів фейкового листа, які дискредитують роботу органу державної влади.
Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
«Щедрик» на Різдво щороку — традиційна і безсмертна мелодія. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше. Скористайтеся запропонованим конспектом уроку.
Які ключові компетентності та наскрізні вміння мають бути сформовані у здобувачів базової середньої освіти