Навчальний рік у школах може завершитися пізніше

Подовження осінніх канікул може призвести до того, що навчальний рік завершиться пізніше ніж 1 червня

Рекомендацій МОН щодо організації навчання осіб з ООП

Навчальний рік у школах може завершитися пізніше

Згідно з законом «Про повну загальну середню освіту», навчальний рік має тривати не менше 175 навчальних днів. У тому випадку, коли інші заплановані канікули цього навчального року залишаться незмінними, то українським школам доведеться продовжити навчання в перший тиждень червня, аби виконати цю норму закону.

Стосовно дати завершення навчання у школах Міністерство освіти і науки зазначило, що згідно із законом «Про повну загальну середню освіту», навчальний рік «закінчується не пізніше 1 липня».

Зокрема, у міністерстві не прокоментували, чи будуть рекомендації щодо того, аби завершувати навчання пізніше традиційного в Україні (до початку літа), щоби виконати норму закону про 175 навчальних днів.

Також Міністерство не зазначили, чи рекомендуватимуть школам скоротити інші канікули через продовження осінніх, зазначивши, що «тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів».

Нещодавно МОН надіслало рекомендації, щодо проведення осінніх канікул з 15 до 30 жовтня у зв’язку з погіршенням ситуації поширення коронавірусу COVID-19.

Окрім того, уряд продовжив адаптивний карантин до 31 грудня та передбачає, що після осінніх канікул учні можуть перейти на дистанційне та змішане навчання.

Джерело: НУШ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
235070

Методи навчання у школі та ЗДО

Методи навчання: традиційні, інноваційні, інтерактивні, активні та інші. Як навчати учнів і дошкільників
277980

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді