Працівникам УЦОЯО та регіональних центрів оцінювання підвищать зарплати

МОН з Кабінетом Міністрів і Міністерством фінансів дійшло згоди щодо підвищення заробітної плати працівникам Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти

Нові рекомендації ВООЗ щодо роботи під час пандемії

Працівникам УЦОЯО та регіональних центрів оцінювання підвищать зарплати

Про це повідомив у Telegram т. в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

Сергій Шкарлет наголосив, що фахівці Центру впродовж року опрацьовують документи випускників, готують дані, підтримують роботу інформаційної системи. При цьому, їхній середньомісячний посадовий оклад становить 9–10 тисяч гривень.

«Нагадаю, мені голослівно дорікали, що я буцімто хочу «скасувати» ЗНО. Але правда в тому, що протягом останніх місяців я наполегливо намагався забезпечити якісну роботу Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та регіональних центрів, які, власне, і проводять ЗНО», – зауважив т. в. о. міністра.

Крім того, він висловив переконання, що підвищення рівня заробітної плати освітянам, зокрема й працівникам УЦОЯО, є надзвичайно важливим питанням.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді