В окупованому Маріуполі 12 вересня окупанти хочуть провести для учнів 5–11 класів окремий урок, на якому навчатимуть «патріотизму»
Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати
Таку інформацію повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
Окупанти хочуть сформувати мету заняття: пробудження інтересу до вивчення «вітчизняної» історії та культури, виховання патріотизму, формування та конкретизація поняття «родіна», усвідомлення власного ставлення до неї.
«Урок, де будуть навчати “как надо Родину любить”, “чому російські бомби, що знищили життя маріупольських дітей, – це добро”, а також “чому розтрощене місто та тисячі загиблих, зокрема, дітей – це визволення”. Окремий урок для учнів 5–11 класів буде присвячений війні. І все б нічого, але є логічне запитання: до чого тут український Маріуполь?», – наголошує Андрющенко у своєму Телеграм-каналі.
У Законі про освіту є інструмент боротьби з плагіатом та «запозичуваннями» надбань в освіті — стаття 42 «Академічна доброчесність»
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
«Щедрик» на Різдво щороку — традиційна і безсмертна мелодія. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше. Скористайтеся запропонованим конспектом уроку.