В окупованому Маріуполі 12 вересня окупанти хочуть провести для учнів 5–11 класів окремий урок, на якому навчатимуть «патріотизму»
![dyskryminatsia_2021_Pedrada.jpg](/images/news/2021/dyskryminatsia_2021_Pedrada.jpg)
Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати
Таку інформацію повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
Окупанти хочуть сформувати мету заняття: пробудження інтересу до вивчення «вітчизняної» історії та культури, виховання патріотизму, формування та конкретизація поняття «родіна», усвідомлення власного ставлення до неї.
«Урок, де будуть навчати “как надо Родину любить”, “чому російські бомби, що знищили життя маріупольських дітей, – це добро”, а також “чому розтрощене місто та тисячі загиблих, зокрема, дітей – це визволення”. Окремий урок для учнів 5–11 класів буде присвячений війні. І все б нічого, але є логічне запитання: до чого тут український Маріуполь?», – наголошує Андрющенко у своєму Телеграм-каналі.
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Яких заходів слід ужити, на які нормативні документи спиратися з урахуванням сучасних умов, про що подбати у новому 2024-2025 навчальному році – читаймо далі.
Чимало закладів не мають сайтів, а ті, які мають, не розвивають їх. Щоб не потрапити у списки ні перших, ні других ― скористайтеся рекомендаціями зі статті
Як налагодити взаєморозуміння з педагогами та батьками та навчитися уникати конфліктів
Уряд затвердив план заходів Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2024 рік