Уряд розширив перелік закладів, для яких можна купити шкільні автобуси

Уряд розширив перелік ЗЗСО, для яких можна купити шкільні автобуси за залишки освітньої субвенції

Система шкільних автобусівЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Нещодавно під час засідання Кабміну було схвалено рішення щодо розширення переліку закладів освіти, яким буде дозволено закупити шкільні автобуси за кошти залишку освітньої субвенції.

Варто зазначити, що шкільний автопарк України до початку війни складався з 7027 одиниць автобусної техніки.

З 24 лютого близько 500 шкільних автобусів було знищено внаслідок воєнних дій російського агресора, а понад 1,6 тис. передано для евакуації цивільного населення із зон активних бойових дій.

Як зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, наразі потреба в автобусах складає 3133 одиниці.

«Саме тому МОН ініціювало розширення переліку ЗЗСО, для яких можна закупити шкільні автобуси за рахунок залишків коштів освітньої субвенції», — зауважив очільник освітнього відомства.

Таким чином, до переліку входять заклади освіти, в яких навчаються понад 100 учнів, шкільні автобуси яких було знищено або передано на державні потреби. Зокрема ті, в яких навчаються діти з тимчасово переселених родин, за умови, що школи, які вони відвідували раніше, зруйновані або пошкоджені, а діти потребують довезення.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42128

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді