У школах можуть з’явитися окремі онлайн класи

Для учнів, батьки яких оберуть онлайн навчання, у школах можуть організовуватись окремі класи

Дистанційне навчання в школах

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У разі потреби, заклади освіти можуть організовувати окремі класи, у яких школярі будуть навчатись онлайн.

Відповідна інформація зазначена в інструктивно-методичних рекомендаціях Міносвіти щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/23 навчальному році.

Окрім того, такі класи заклади освіти зможуть створювати для учнів, які навчатимуться дистанційно.

«Для учнів, батьки яких оберуть онлайн навчання, у школах можуть організовуватись окремі класи з дистанційною формою організації освітнього процесу», зауважують у документі Міністерства освіти.

Варто зазначити, що за умови обладнання класних приміщень відеокамерами, може бути створена можливість для дистанційного спостереження за уроком або відеозапису уроків.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді