Уроки не мають перевантажувати учнів

Освітній процес не має призводити до перевантаження учнів

doslidzhennya_PISA_2021_Pedrada.jpg

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Організація освітнього процесу не має перевантажувати учнів. А має забезпечувати безпечні, нешкідливі та здорові умови здобуття освіти.

Така інформація зазначена у рекомендаціях Міністерства освіти і науки щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у школах у новому навчальному році.

Розклад занять, розподіл навчального навантаження протягом тижня, тривалість навчальних занять і перерв між ними здійснюється відповідно до вимог Санітарного регламенту для шкіл.

Тривалість виконання завдань для самопідготовки учнів у позанавчальний час не рекомендується більше ніж 1 години у 3–5 класах, 1,5 години у 6-9 класах та не більше ніж 2 години у 9-11(12) класах.

А учням 1-2 класів не рекомендують домашні завдання у позанавчальний час.

Крім того, зазначено, що освітній процес може здійснюватись в очному і дистанційному режимах, або за змішаною формою навчання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді