Педради самостійно визначатимуть тривалість навчання закладу освіти

Педради шкіл самі визначатимуть тривалість навчального тижня, дня, занять і відпочинку

Тривалість навчального року

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Заклади освіти зможуть самостійно визначати тривалість та структуру навчального року.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет під час селекторної наради щодо готовності закладів освіти до нового навчального року.

Як він повідомив, тривалість навчального тижня (п’ять чи шість днів), навчального дня, занять і відпочинку визначатиме педагогічна рада кожного закладу освіти.

Окрім того, очільник освітнього відомства наголосив, що відповідно до постанови КМУ «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», освітній процес розпочнеться 1 вересня та триватиме до 30 червня 2023 року.

Варто зауважити, що згідно зі змінами, внесеними до освітнього законодавства, навчальний рік може тривати більше або менше 175 днів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді