Влада контролює надходження коштів для зарплат освітян

Уряд забезпечує бюджети необхідним ресурсом для виплати заробітної плати вчителям

Забезпечення зарплати вчителямЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Кабінет Міністрів працює над забезпечення місцевих бюджетів необхідним ресурсом для виплати заробітної плати вчителям у повному обсязі.

Таку інформацію зазначив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев щодо наближення нового навчального року.

Як він повідомив, станом на сьогодні освітня субвенція перераховується з державного до місцевих бюджетів двічі на місяць вчасно та в повному обсязі.

Окрім того, у держбюджеті на 2022 рік враховано 97,2 млрд грн на виплату заробітної плати вчителям шляхом надання громадам освітньої субвенції.

Відповідно до даних Державної казначейської служби України, станом на 12 серпня видатки освітньої субвенції на виплату заробітної плати освітянам профінансовано в обсязі майже 66 млрд грн, або на 97 % від розпису на січень — серпень 2022 року.

Зокрема, на рахунках місцевих бюджетів акумульовано 14,3 млрд грн невикористаних залишків коштів освітньої субвенції, які можуть бути додатковим джерелом для виплати заробітної плати вчителям закладів загальної середньої освіти.

У Міністерстві фінансів зауважили, що органи місцевого самоврядування за умови оперативного прийняття раціональних рішень мають достатній ресурс для належної організації освітнього процесу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді