Розпочала роботу безоплатна психологічна лінія підтримки для дітей, які постраждали від онлайн-ризиків
В Україні розпочала роботу безоплатна консультаційна психологічна лінія підтримки #stop_sexтинг для дітей, які постраждали від онлайн-ризиків.
Зокрема, за кваліфікованою психологічною допомогою можуть звернутися батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті.
Як зазначають організатори проєкту, батькам та безпосередньо дітям варто звернутися за консультацією, якщо в інтернеті діти стикаються з погрозами чи шантажем, в разі вимагання інтимних фото в дітей і підлітків та кібербулінгу.
Фахівці лінії підтримки допоможуть у разі розповсюдження приватних фото та відео неповнолітніх іншими користувачами.
Окрім того, психолог допоможе знайти вихід із кризової ситуації, а також створити алгоритм протидії схожих ризиків і захисту дитини в інтернеті.
Щоб отримати кваліфіковану допомогу, необхідно заповнити анкету.
Консультації є конфіденційними та безоплатними.
Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
Які заходи організувати під час тижня психології у школі для учнів, педагогів та батьків
Які заходи провести психологу у школі для учнів та педагогів – дізнайтеся зі статті. Скористайтеся конспектами психолого-педагогічного семінару для батьків та заняття для молодших школярів
Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.