В Україні запрацювала лінія підтримки та допомоги випадків кібербулінгу

Розпочала роботу безоплатна психологічна лінія підтримки для дітей, які постраждали від онлайн-ризиків

В Україні розпочала роботу безоплатна консультаційна психологічна лінія підтримки #stop_sexтинг для дітей, які постраждали від онлайн-ризиків.

Зокрема, за кваліфікованою психологічною допомогою можуть звернутися батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті.

Як зазначають організатори проєкту, батькам та безпосередньо дітям варто звернутися за консультацією, якщо в інтернеті діти стикаються з погрозами чи шантажем, в разі вимагання інтимних фото в дітей і підлітків та кібербулінгу.

Фахівці лінії підтримки допоможуть у разі розповсюдження приватних фото та відео неповнолітніх іншими користувачами.

Окрім того, психолог допоможе знайти вихід із кризової ситуації, а також створити алгоритм протидії схожих ризиків і захисту дитини в інтернеті.

Щоб отримати кваліфіковану допомогу, необхідно заповнити анкету.

Консультації є конфіденційними та безоплатними.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Адаптація учнів 1 класу до навчання

Учорашні дошкільники нетерпляче чекають першого вересня, мають позитивне налаштування на навчання. Бути щасливим володарем портфеля, підіймати руку на уроці, отримувати відмітки — все це як чудова гра. Та згодом може виявитися, що грати не так уже й цікаво.
38524

Налагоджуємо професійне педагогічне спілкування

Найяскравіше особистість розкривається у спілкуванні. «Скажи мені що-небудь, щоб я тебе побачив», — звертався давногрецький філософ Сократ до своїх учнів. У всі часи вчителя-майстра вирізняє вміння налагоджувати педагогічне спілкування з учнями та колегами, досягати взаєморозуміння з ними та вести за собою
60517

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
411110

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді