У МОН пояснили як перевірити достовірність сертифікату ЗНО-2022

Перевірити достовірність сертифіката НМТ можна на сайті ЄДЕБО

Сертифікат НМТ 2022Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Нещодавно на сайті ЄДЕБО додали можливість перевірити достовірність сертифіката національного мультипредметного тесту 2022 року.

На цей сервіс можна перейти за посиланням.

Для того, щоб перевірити свій сертифікат потрібно зазначити номер та рік сертифіката, а також прізвище та ім'я його власника.

Найперше відповідний сервіс дуже важливий для працівників приймальних комісій. Адже цього року багато учасників НМТ не мають паперових сертифікатів і в разі подання ними паперових заяв потрібна перевірка на достовірність сертифіката, яку можна зробити якраз на цьому реєстрі.

Зокрема, кожен вступник може самостійно й оперативно дізнатися, чи є його сертифікат в ЄДЕБО.

Варто звернути увагу вступникам: якщо під час створення електронного кабінету ви обрали позначку «Не маю сертифіката НМТ» і зареєструвалися без нього, то вже в самому кабінеті ОБОВ'ЯЗКОВО треба додати сертифікат. Для цього на основній сторінці перейдіть у поле «Сертифікати НМТ/ЗНО», натисніть кнопку «Додати сертифікат» і зазначте його номер, PIN-код та рік.

Якщо ви зареєструвалися без сертифіката та не додали його згодом, то в кабінеті НЕ будуть відображатися результати тестування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86578

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді