Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад
Для закарпатських закладів освіти, в яких немає укриттів, планують виготовити сталеві захисні споруди.
Таку інформацію зазначив голова ОВА Віктор Микита.
Як він зауважив, низка освітніх осередків не має необхідної інфраструктури, яка відповідає вимогам.
«У зв’язку з цим дав доручення підрозділам ОВА та обласному управлінню ДСНС розробити технічне рішення на виготовлення закарпатськими підприємствами захисних споруд зі сталі, які можуть бути розміщені на територіях закладів освіти або на відстані 500 м від них», — наголосив очільник обласної військової адміністрації.
Окрім того, керівник ОВА повідомив, що якість матеріалів і захисні вироби залом відповідають усім стандартам та вимогам.
«Безпека освітнього процесу — це наш пріоритет. Тож після завершення роботи комісій з перевірки та консультацій з фахівцями ДСНС будемо ухвалювати рішення щодо можливості використання споруд», — акцентував Віктор Микита.