В Україні планують створити онлайн-кабінет для обговорення якості підручників

На сайті Українського інституту розвитку освіти створять онлайн-кабінет, де можна буде оговорити якість підручників

Порядок у діловій документації: ЧЕК-ЛІСТ

Про це розповіла завідувачка відділу навчальної літератури інституту Тетяна Харламова під час онлайн-толоки від EdCamp’у.

«У нас буде такий “гарячий кабінет”, де ми будемо збирати зауваження щодо замовлення, а також зауваження щодо підручників. Там будуть викладатися макети підручників, і буде такий, знаєте, постаналіз», – розповіла Тетяна Харламова.

У кабінет викладатимуть макети підручників, які вже пройшли конкурс та замолені державою. Вчителі, батьки, учні та всі охочі зможуть висловити свою думку щодо підручників.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85638

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46509

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5076

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді