З початку 2020 року в дитячих садках створено додаткові місця

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Станом на 1 липня 2020 року у ЗДО створено 2 846 додаткових місць

Як зробити функцію контролю якісною

Про це повідомляє МОН.

«Один з основних пріоритетів Міністерства – це якісна та доступна дошкільна освіта. Ми розуміємо, що у густонаселених регіонах є нестача місць у дитсадках, тому продовжуємо працювати над розширенням мережі закладів дошкільної освіти. З початку 2020 року було створено майже 3 тисячі місць, які забезпечать доступ до дитсадків за місцем проживання дитини. МОН продовжує сприяти створенню нових місць шляхом реорганізації дитсадків, відкриття додаткових груп та реконструювання існуючих закладів», – зауважила заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Додаткові місця у дитсадках було створено шляхом:

  • реорганізації закладів освіти зі створенням дошкільних відділень – 4 заклади, 301 місце;
  • відкриття приватних дитячих садків – 31 заклад, 1439 місць;
  • реконструювання дитячих садків – 8 закладів, 420 місць;
  • відкриття дитсадків у пристосованих приміщеннях – 7 закладів, 151 місце;
  • відкриття додаткових груп у функціонуючих дитсадках – 23 групи, 465 місць;
  • відкриття груп із короткотривалим перебуванням дітей – 5 груп, 70 місць.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
71920

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
57223

Відпустка вихователя та інших педагогічних працівників ЗДО

Право на відпустки вихователям, як і будь-яким працівникам, з якими укладено трудовий договір, передбачено КЗпП та Законом України «Про відпустки». З’ясуємо, скільки триває щорічна основна відпустка вихователя та інших педагогів, що змінилося з прийняттям нового закону «Про дошкільну освіту» та на які інші види відпусток мають право педагоги ЗДО
76356

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді