Прем’єр щодо призначення Шкарлета

Денис Шмигаль: Уряд не збирається скасовувати ЗНО чи згортати реформу освіти

Чи готуватися до інституційного аудиту

«Я публічно заявляю: загрози для ЗНО немає і не буде, ви бачите, що воно проходить. Ці всі маніпуляції про загрозу, що ЗНО скасують – це такі політичні технології маніпуляції та розхитування влади.

Всі реформи тривають. Ми будемо їх реалізовувати. І Нову українську школу, і реформу освіти в цілому», – зауважив Шмигаль.

Крім того, він прокоментував призначення Сергія Шкарлета на посаду в.о. міністра освіти і науки.

«Парламент збирається йти на канікули, а міністрів призначає Верховна Рада. Тому, думаю, традиційний тримісячний строк – це той термін, за який людина може ознайомитися з ситуацією і проявити себе. Якщо міністр або в.о. міністра не відповідатиме посаді, то можна і не чекати три місяці», – запевнив прем’єр.
Прем’єр щодо призначення Шкарлета

Джерело: інтерв’ю BBC News Україна

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді