Нові правила оформлення трудових відносин у закладі загальної середньої освіти

Із 18 березня 2020 року діє новий Закон України «Про повну загальну середню освіту». У ньому чимало кадрових новацій для директора та педагогів. Як врахувати всі нюанси організації кадрових процедур та оформлення документів у закладі освіти?

Керівник закладу освіти відповідає за правильність усіх кадрових процедур та оформлення документів. Після послаблення карантину перевіряльники працюють у звичному режимі та приходять неочікувано. У Вас не буде причин хвилюватися, бо ми допоможемо підготуватися до перевірок на онлайн-семінарі «Нові правила оформлення трудових відносин у закладі загальної середньої освіти: сфера відповідальності керівника».

Підготуватися до перевірок

Під час онлайн-семінару дійзнаєтеся:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4995

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді