Для вчителів розробили підручник з дистанційного навчання

Для вчителів розробили посібник з організації дистанційного навчання в школі

У посібнику – огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя та зворотній зв’язок з учнями.

Забезпечте якість освіти на дистанційному навчанні: ПОРАДИ

Крім того, у посібнику подано поради щодо особливостей оцінювання та контролю під час карантину.

«Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологіий, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто. Але Україна не виняток — жодна держава, жодна освітня система у світі не була готова до цього», – наголошують автори посібника.

Методичні рекомендації складаються з двох частин.

У першій описано загальні принципи впорядкування дистанційної освіти, довідкову інформацію про інструменти та платформи, на яких можна навчати учнів дистанцйно.

У другій частині – конкретні методики дистанційного навчання для початкової, основної та старшої школи.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12247

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72689

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді