Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів, як-от: українська мова, математика, наука та мистецтво.
Як продовжити відпустки, простій та дистанційну роботу до 11 травня
Любомира Мандзій зазначила: «Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій. Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи». Саме тому організатори вирішили додати до Всеукраїнської школи онлайн наймолодшу ланку.
Уроки транслюватимуть у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00 на YouTube МОН та на телеканалах:
- 1 клас – Піксель
- 2 клас – UA:Перший
- 3 клас – UA:Культура
- 4 клас – ПлюсПлюс
«Надзвичайно важливо врахувати вікові особливості та освітні потреби учнів та учениць при формуванні програми. Це особливо стосується уваги, реакції та комунікації з викладачем. Саме тому онлайн-версію уроків буде перекладено жестовою мовою. ЮНІСЕФ сприяє забезпеченню доступу до якісної та інклюзивної освіти для всіх дітей в Україні, як-то за допомогою дистанційної освіти, так і якісного навчання вдома під час карантину», – підкреслює Лотта Сильвандер, Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Головний методист початкової школи проєкту Інна Большакова розповіла, що при плануванні уроків організатори намагалися пов’язати їх із життям дітей, їхніми уподобаннями, звичною атмосферою дому, а також із новітніми технологіями: «Сучасні діти – активні і непосидючі, і втримати їх біля екранів на уроках – завдання вкрай складне. Але ми сподіваємося, що будемо наближатися до його вирішення, щоб кожна дитина сказала: хочу вчитися».
Джерело: МОН