Прем’єр-міністр презентував стратегію виходу з карантину

Про це Денис Шмигаль повідомив у своєму телеграм-каналі

Прем’єр-міністр зазначив: «​​У травні Україна має йти на роботу. У яких умовах, у яких нових соціальних стандартах, у яких часових рамках — це ті питання, над якими Уряд працює разом з аналітиками. Ми створили Раду з питань економічного розвитку України, куди ввійшли найкращі вчені та економісти зі світовими іменами. Наразі спільними зусиллями ми розроблюємо стратегію виходу з карантину, яку презентуємо наступного тижня. А вже зараз готові поділитися напрацюваннями».

Атестуйте педагогів дистаційно в програмі Zoom: покрокова інструкція

Очільник Уряду наголосив, що Україна не може собі дозволити два-три місяці сидіти вдома. Утім рішення про послаблення карантину буде прийматися на основі даних про динаміку щодо кількості людей, які захворіли на коронавірус.

Після того як динаміка почне знижуватися, держава розпочне вихід з карантину, але за нових соціальних стандартів життя. За попереднім планом, вихід із карантину українці здійснюватимуть у три етапи:

До початку травня — режим надзвичайної ситуації
  • підтримка соціально вразливих верств населення
  • допомога безробітним та тим, хто перебуває у вимушеній відпустці
  • мобілізація медичних ресурсів
  • підтримка медичного персоналу та інших фахівців, задіяних у боротьбі з COVID-19
З початку травня до початку червня — Україна йде на роботу
  • створення 500 тис. нових робочих місць
  • кредитна підтримка малого та середнього бізнесу
  • часткове зняття обмежень на роботу громадського транспорту
  • зміщений графік робочого дня
З початку червня до початку липня — нові соціальні стандарти життя

«<...> Ми провели перше установче засідання [Ради з питань економічного розвитку], де обговорили стратегії та ідеї виходу країни з карантину. Повторю, що наразі в нас є лише напрацювання й бачення цього плану, які ми щодня оновлюємо, залежно від поведінки шкали захворюваності», — зазначив Денис Шмигаль.

Джерело: телеграм-канал Дениса Шмигаля; Урядовий портал

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
425208

Документація з цивільного захисту в ЗДО

Які документи з цивільного захисту потрібно складати у закладі дошкільної освіти? Вам на допомогу – корисна таблиця з посиланнями на нормативно-правові акти
97

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78541

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді