У двох школах Києва впроваджуватимуть електронні учнівські картки, які міститимуть інформацію про відвідуваність навчального закладу учнем, розклад уроків та оцінки
З першого вересня в Києві стартує пілотний проект з впровадження електронних карток для учнів. Проект запустять у тестовому режимі спочатку лише у двох столичних школах.
Електронну картку учні зможуть пред’являти у транспорті замість учнівського квитка, а також розраховуватися у шкільній їдальні. Батьки ж з її допомогою зможуть контролювати час приходу і виходу дітей зі школи.
Окрім того, картка міститиме дані з класного журналу та розклад уроків.
За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, картка буде абсолютно безкоштовною для батьків.
Проект триватиме півроку у тестовому режимі, а з другого півріччя — централізовано в усіх школах.
Головна мета інтегрованого уроку — формування цілісної картини світу й підвищення пізнавального інтересу учнів. З'ясуємо особливості підготовки та проведення інтегрованого уроку.
Матеріал статті ви зможете використати:
при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог;
у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі;
для самоосвіти як вчитель.
Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
Виберіть конспект заняття або майстер-клас із художньої праці, що найбільше сподобається вашим вихованцям
Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах