МОН пропонує провести національний урок «Моє майбутнє в Україні»

24 грудня 2019 року вчителям пропонують провести урок «Моє майбутнє в Україні» для учнів 9-11 класів

Урок допоможе старшокласникам визначитися із майбутньою професією.

У ході уроку учні дізнаються про сучасні професії, шукатимуть відповіді на питання про свої здібності та чим би вони хотіли займатися у майбутньому.

Переваги роботи учнів у малих групах

Крім того, учнів ознайомлять із проєктом «Моя кар'єра в Україні», що у 2020 пройде у 6 містах.

Захід організовують Центр «Розвиток КСВ» спільно з МОН та Першим Українським Міжнародним Банком в межах проєкту «Моя кар'єра в Україні».

Для участі – зареєструйтеся за посиланням.

Моє майбутнє в Україні

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85633

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46506

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5067

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді