Видали посібник зі створення профільної школи

У посібнику сформовано модель успішної старшої профільної школи

Створили посібник «Старша профільна школа: кроки до становлення». Автори посібника окреслили необхідні кроки, щоб сформувати модель успішної старшої профільної школи.

«У більшості випадків ми імітуємо профільне навчання у теперішній старшій школі, ми змішуємо поняття профільної та професійної освіти», - зазначив автор посібника Олег Фасоля.

Вихідні - 2020

Автори розробили 15 індикаторів, що дадуть змогу органам місцевого самоврядування здійснювати аналіз функціонування сьогоднішньої старшої школи для моделювання майбутньої старшої профільної школи.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді