Посібник з реалізації правопису для вчителів

За кошти державного бюджету планують видати посібник для педагогів

Навчально-методичний посібник «Методика реалізації Українського правопису в новій редакції у закладах загальної середньої освіти» видадуть в Україні. МОН видало відповідний наказ.

Чи освоїли правопис: тест

Інститут модернізації змісту освіти буде займатися організацією видання і придбання навчально-методичних посібників. Крім того, передбачено, що видавництво, яке друкуватиме посібник, надасть згоду МОН та Національній освітній електронній платформі на розміщення посібників в електронному вигляді на офіційному сайті для безоплатного доступу користувачам.

Правопис 2019

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді