82% вчителів успішно пройшли сертифікацію - Руслан Гурак

Про це повідомила Державна служба якості освіти

Завершився перший пілотний проєкт із сертифікації педагогів.

«705 учасників сертифікації з 857 пройшли сертифікацію успішно. Це високий показник, який свідчить, що українські вчителі «йдуть в ногу з часом» і готові сприймати зміни, змінюватися самі, вдосконалюватися та розвиватися. Приємно відзначити, що учасники сертифікації, попри певний острах щодо нової процедури, змогли гідно показати свої практичні уміння у використанні сучасних підходів та технологій навчання», – вказав голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

Чому не потрібно боятися сертифікації

Не пізніше 6 грудня у кабінетах учасників сертифікації буде розміщено інформацію про успішне проходження сертифікації та відповідний сертифікат, який буде діяти впродовж трьох років.

Вчителі, які успішно пройшли сертифікацію, отримають доплату в розмірі 20% посадового окладу.

Сертифікація вчителів

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
73265

Як оцінюватимуть учасників сертифікації-2020

Державна служба якості освіти оновила методику оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації. Як воно відбуватиметься у 2020 році? Скачайте оновлену методику оцінювання, а також нову анкету самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності
16719

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді