Виховуємо толерантність у дітей засобами кіномистецтва

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Восени у містах України пройде Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно для дітей та підлітків «Єдність і Толерантність»

Протягом осені у 12 українських містах пройде Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно для дітей та підлітків «Єдність і толерантність».

Організатори фестивалю: Goethe Institut в Україні, Arthouse Traffic та Interfilm Berlin.

У межах заходу публіці покажуть короткометражні фільми з різних країн світу, після яких влаштовуватимуть обговорення з глядачами.

Фестивальні покази будуть безкоштовними і триватимуть із 16 вересня до 26 листопада.

Стартує фестиваль у Києві (16-18.09) і охопить такі міста України: Дніпропетровськ (29.09-01.10), Одеса (22-24.09), Харків (24-26.11), Миколаїв (20-22.10), Херсон (20-22.10), Кривий Ріг (20-22.10), Запоріжжя (17-19.11), Слов’янськ (29.09-01.10), Львів (29.09-01.10), Краматорськ (29.09-01.10), Житомир (29.09-01.10), Маріуполь (24-26.11).

У кожному місті-учаснику проходитимуть покази трьох блоків короткометражних фільмів, розрахованих на глядачів 5-8 років, 9-13 років і 14-18 років. Кожен блок складається з 6-8 короткометражок.

Тематика фільмів стосується різних проявів толерантності: від взаємин однолітків у класі до сприйняття біженців.

«Ми сподіваємося, що в економічній і політичній ситуації, яка зараз склалася, фестиваль дасть можливість поговорити на актуальну тему толерантності, обмінятися досвідом або дізнатись про шляхи конструктивного вирішення конфліктів. Планується саме взаємодія із юною аудиторією, оскільки покази відібраних у межах теми кінострічок будуть супроводжуватися дискусіями. Крім того, конкурс малюнків та дидактичні матеріали для вчителів стануть додатковими засобами зворотньої комунікації», — розповіла Аліна Клевцова, асистент відділу культурних програм Goethe-Institut.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59609

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11566

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275563

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22149

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді