21 серпня 2019 року відбулась педагогічна рада на тему: «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти»
Основною метою педагогічної ради стало визначення пріоритетів розвитку системи освіти Київщини у 2019/2020 навчальному році.
У ході засідання учасники обговорили питання диджиталізації освіти, стратегії інклюзивної, корекційної та спеціальної освіти. Крім того, увагу зосередили на питаннях можливостей дошкільної та позашкільної освіти.
Вихідні та робочі 2020
Під час інтерактивних тематичних локацій у форматі OpenSpace учасники мали змогу ознайомитись з питаннями STEM-векторів трансформації сучасної освіти, викликів та перспектив шкільного іншомовного ландшафту та іншими.
Організаторами заходу стали Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада, Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Бучанська міська рада.
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Яких заходів слід ужити, на які нормативні документи спиратися з урахуванням сучасних умов, про що подбати у новому 2024-2025 навчальному році – читаймо далі.
Чимало закладів не мають сайтів, а ті, які мають, не розвивають їх. Щоб не потрапити у списки ні перших, ні других ― скористайтеся рекомендаціями зі статті
Як налагодити взаєморозуміння з педагогами та батьками та навчитися уникати конфліктів
Уряд затвердив план заходів Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2024 рік