19 червня 2019 року Кабмін затвердив Положення про освітній округ та опорний заклад
Місцева влада сіл, селищ, районів та об'єднаних територіальних громад у межах одного або кількох регіонів зможе об'єднуватися для створення освітніх округів. До округів зможуть входити опорні школи, заклади позашкільної освіти, культури та спорту, інклюзивно-ресурсні центри та міжшкільні ресурсні центри.
Облаштування опорної школи буде відбуватися за принципами Нового освітнього простору.
Положення про освітній округ описує процедуру конкурсу на отримання відповідного статусу, мінімальну кількість учнів, структуру освітнього процесу.
Між засновниками закладів у межах одного округу буде укладатись договір про спільну діяльність. У договорі буде вказано відповідальних за організацію освітнього процесу, підвезення до опорних шкіл, забезпечення навчальним обладнанням тощо.
У Законі про освіту є інструмент боротьби з плагіатом та «запозичуваннями» надбань в освіті — стаття 42 «Академічна доброчесність»
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
«Щедрик» на Різдво щороку — традиційна і безсмертна мелодія. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше. Скористайтеся запропонованим конспектом уроку.