Порядок видачі документів про початкову освіту - громадське обговорення

МОН пропонує до громадського обговорення Порядок замовлення, виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту

Порядок визначає механізм видачі документів про початкову освіту.

Документ буде відображати інформацію про здобуту початкову освіту і зберігатиметься в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, а також може бути відтвореним на папері, відповідно до зразків, затверджених МОН.

Свідоцтва видаватимуться представникам випускників і міститимуть інформацію щодо здобуття учнем початкової освіти.

Планується, що школи щороку не пізніше 15 квітня подаватимуть списки школярів, які завершують навчання в початковій школі, відповідним органам управління у сфері освіти.

Пропозиції та зауваження — до 24.06.2019 на електронну скриньку [email protected].

Вихідні та робочі 2020

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді