Міністерство молоді та спорту України ініціює запровадження у школах обов’язкового здавання фізкультурно-спортивних нормативів, які в радянські часи позначались абревіатурою ГТО — «Готовий до праці і оборони СРСР»
З метою зміцнення здоров'я та фізичного розвитку дітей в українських школах запровадять обов’язкове здавання фізкультурно-спортивних нормативів, які в радянські часи позначались абревіатурою ГТО — «Готовий до праці і оборони СРСР». Про це на прес-конференції у Чернігові повідомив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, передає «Укрінформ».
«Коли я прийшов на посаду, то поставив завдання відродити ці норми. Зрозуміло, вже на новій основі. Зараз ми їх доопрацьовуємо і будемо запроваджувати для учнів наших шкіл», — зауважив він.
«Готовий до праці і оборони СРСР» (ГТО) — фізкультурний комплекс, що становив основу державної системи фізичного виховання; був направлений на зміцнення здоров'я, всесторонній фізичний розвиток людей, підготовку їх до трудової діяльності і захисту Батьківщини.
За радянських часів у комплекс входили гімнастичні вправи, біг (на короткі і середні дистанції), стрибки (у довжину або висоту), метання (диска, списи, штовхання ядра), плавання, лижні гонки (за відсутності снігу — марш-кидок або велогонки), стрілянина (лише для хлопців).
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів