Здавання фізкультурно-спортивних нормативів у школі буде обов’язковим

Міністерство молоді та спорту України ініціює запровадження у школах обов’язкового здавання фізкультурно-спортивних нормативів, які в радянські часи позначались абревіатурою ГТО — «Готовий до праці і оборони СРСР»

З метою зміцнення здоров'я та фізичного розвитку дітей в українських школах запровадять обов’язкове здавання фізкультурно-спортивних нормативів, які в радянські часи позначались абревіатурою ГТО — «Готовий до праці і оборони СРСР». Про це на прес-конференції у Чернігові повідомив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, передає «Укрінформ».

«Коли я прийшов на посаду, то поставив завдання відродити ці норми. Зрозуміло, вже на новій основі. Зараз ми їх доопрацьовуємо і будемо запроваджувати для учнів наших шкіл», — зауважив він.

«Готовий до праці і оборони СРСР» (ГТО) — фізкультурний комплекс, що становив основу державної системи фізичного виховання; був направлений на зміцнення здоров'я, всесторонній фізичний розвиток людей, підготовку їх до трудової діяльності і захисту Батьківщини.

За радянських часів у комплекс входили гімнастичні вправи, біг (на короткі і середні дистанції), стрибки (у довжину або висоту), метання (диска, списи, штовхання ядра), плавання, лижні гонки (за відсутності снігу — марш-кидок або велогонки), стрілянина (лише для хлопців).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді