Міністерство молоді та спорту України ініціює запровадження у школах обов’язкового здавання фізкультурно-спортивних нормативів, які в радянські часи позначались абревіатурою ГТО — «Готовий до праці і оборони СРСР»
З метою зміцнення здоров'я та фізичного розвитку дітей в українських школах запровадять обов’язкове здавання фізкультурно-спортивних нормативів, які в радянські часи позначались абревіатурою ГТО — «Готовий до праці і оборони СРСР». Про це на прес-конференції у Чернігові повідомив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, передає «Укрінформ».
«Коли я прийшов на посаду, то поставив завдання відродити ці норми. Зрозуміло, вже на новій основі. Зараз ми їх доопрацьовуємо і будемо запроваджувати для учнів наших шкіл», — зауважив він.
«Готовий до праці і оборони СРСР» (ГТО) — фізкультурний комплекс, що становив основу державної системи фізичного виховання; був направлений на зміцнення здоров'я, всесторонній фізичний розвиток людей, підготовку їх до трудової діяльності і захисту Батьківщини.
За радянських часів у комплекс входили гімнастичні вправи, біг (на короткі і середні дистанції), стрибки (у довжину або висоту), метання (диска, списи, штовхання ядра), плавання, лижні гонки (за відсутності снігу — марш-кидок або велогонки), стрілянина (лише для хлопців).
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок