Співпраця з «EdCamp» сприятиме підвищенню кваліфікації педагогів

Інститут модернізації змісту освіти та громадська організація «ЕдКемп Україна» уклали договір про співпрацю, де наголошується про важливість профорієнтаційної підтримки молоді щодо вибору вчительської професії та створення умов для професійного розвитку й підвищення кваліфікації вчительства

Інститут модернізації змісту освіти та громадська організація «ЕдКемп Україна» уклали договір про співпрацю, де наголошується про важливість профорієнтаційної підтримки молоді щодо вибору вчительської професії та створення умов для професійного розвитку й підвищення кваліфікації вчительства.

Згідно з договором сторони будуть реалізовувати спільну наукову, науково-методичну, інноваційну та редакційно-видавничу діяльність. У планах Інституту і «ЕдКемп Україна» сприяти проведенню регіональних, національних та міжнародних конференцій для шкільних педагогів у форматі руху «EdCamp».

Планується створення онлайн-платформи для консультацій та оптимізація інформаційно-навчального середовища. Це сприятиме оперативному доступу до інформації та створить комфортні умови для дистанційного навчання.

Інститут та «ЕдКемп Україна» ініціюватимуть розвиток додаткової освіти дорослих, організовуватимуть спільні науково-практичні конференції, семінари, тренінги й консультації, проводитимуть дослідження з питань інновацій в освіті тощо.

До відома

Рух «EdCamp» зародився у США в 2010 році. Його натхненники звернули увагу на проблему неефективної системи професійного розвитку та перепідготовки вчителів. Нині до цього освітнього проекту приєдналися 26 країн світу, зокрема й Україна. Це дає змогу будувати ефективні комунікації між вчителями, спілкуватися у форматі (не)конференцій, обмінюватися досвідом, а отже — підвищувати свою кваліфікацію.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45499

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді