Особові справи працівників навчального закладу

Формування особових справ працівників — одна з важливих ділянок кадрової роботи. Чи на кожного працівника слід оформляти особову справу? Які документи долучати до неї? Як її оформити? Відповіді на ці запитання — у журналі «Практика управління закладом освіти» № 03/2016

День у день вам доводиться не лише виконувати звичні професійні обов’язки, а й знаходити шляхи розв’язання складних робочих ситуацій. Ми щономера пропонуємо фахову інформацію, покликану забезпечити вас ефективним керівництвом до дій. Не є винятком і перший весняний номер журналу «Практика управління закладом освіти», який ми радо презентуємо.

Правильно сформувати, оформити особові справи працівників допоможуть покроковий алгоритм, приклади оформлення відповідних документів, пам’ятки, витяги з нормативно­правових актів, подані у березневому номері журналу.

Перед керівниками постають завдання, для виконання яких необхідні вміння аналізувати значні обсяги даних, прогнозувати розвиток навчально­виховного процесу, передбачати результати рішень ще до їх ухвалення. Набути цих та інших актуальних умінь допоможе методична служба. Про взаємодію методичної служби з керівниками навчальних закладів читайте в цьому номері журналу.

Із відповідної публікації дізнайтеся також які чинники ризику неінфекційних захворювань можуть впливати на здоров’я дітей у навчальних закладах, яких вимог слід дотримуватися для їх профілактики.

Не оминули увагою і ваші запитання. Зі сторінок березневого номера ви дізнаєтеся: чи зберігати в особовій справі працівників посадові інструкції та інструкції з охорони праці; чи забезпечують безкоштовним харчуванням учнів 1-4-х класів у цьому році; як розслідувати нещасні випадки, що трапилися з учнем під час заняття у секції, у побуті; за які порушення законодавства про працю передбачені штрафи.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
15

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді