МОН не змінить Порядок поділу класів на групи

Міністерство врахувало пропозиції, що надійшли в процесі громадського обговорення

Міністерство освіти і науки відмовилось змінювати Порядок поділу класів на групи при вивченні окремих предметів. Причиною такого рішення стало громадське обговорення Порядку, яке тривало протягом вересня-жовтня цього року. За цей час до відомства надійшло більше 200 листів із зауваженнями та пропозиціями.

«Інформуємо, що з урахуванням пропозицій, що надійшли в процесі громадського обговорення, а також з метою недопущення погіршення умов організації освітнього процесу, прийнято рішення про доцільність збереження існуючого правового регулювання поділу класів на групи при вивченні окремих предметів», — повідомили у Міністерстві освіти і науки

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Проект документа мав визначити нові умови поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у закладах загальної середньої освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Методи навчання у школі та ЗДО

Методи навчання: традиційні, інноваційні, інтерактивні, активні та інші. Як навчати учнів і дошкільників
277642

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
234839

Сексуальне насильство над дитиною в Інтернеті

Кожні 5 хвилин в інтернеті фіксується сторінка, що зображує сексуальне насильство над дитиною. Сексуальний контент в інтернеті потрапляє на очі дітям вже у віці шести років. Страшно? Незрозуміло? І це лише верхівка айсбергу. Завдання батьків і педагогів – убезпечити дітей від сексуального насильства в інтернеті. Зробити вам це допоможуть наші поради.
2293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді