Як ділити класи на групи в школі

10170

Запитання

Як здійснюють поділ класу на групи під час вивчення навчальних предметів?

Відповідь

Поділ класів на групи запроваджується для посилення індивідуальної роботи з учнями під час вивчення певних навчальних предметів.

Під час вивчення іноземних мов клас ділиться на групи за умови, що в ньому більше 27 учнів. При поглибленому вивченні іноземної мови клас ділиться на 3 групи, по 8-10 учнів у кожній з них.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Якщо в одному класі вивчають дві іноземні мови (за вибором учнів), то поділ класу здійснюють за умови формування груп з кількістю не менше 8 учнів у кожній.

Характеристика класу: як скласти

Розподiл учнiв на групи для занять фiзичною культурою

На уроках з основ здоров’я та фізичної культури у 10-12 класах (окремо для хлопців і дівчат) клас ділять на групи за наявності більше 27 учнів, але не менше 8 учнів у групі.

Наприклад, якщо у класі 28 учнів, з них 7 дівчат і 21 хлопець, то в такому разі поділ на групи (окремо хлопці, окремо дівчата) не здійснюють.

Порядок поділу класів на групи визначено в додатку 2 до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах» від 20.02.2002 № 128

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
223081

Створюємо особистий бренд вчителя

Вчитель починає формувати особистий бренд з першої появи у соціальних мережах. Як поводити себе так, щоб перетворити соцмережі на персональний бренд?
16652

Як виявити обдарованих учнів у школі

Зазвичай у кожній школі є місцеві знаменитості — обдаровані діти. Завдяки таким учням навчальні заклади чи не найбільше поліпшують свої різноманітні рейтингові показники. Але ж не рейтингами єдиними
50147

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
188588

Конспект інтегрованого уроку: музика, література та образотворче мистецтво

Під час інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це у початковій школі такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Розглянемо на прикладі організацію та поєднання на уроці музики, літератури й живопису
13313