У дошкільному навчальному закладі № 8 «Перлинка» (м. Чорноморськ, Одеська обл.) відбулося літературно-музичне свято «Шевченко і Батьківщина — частинка серця кожного українця». Вихованці продекламували вірші Кобзаря, а також виконали хореографічні та пісенні композиції за його творами
У дошкільному навчальному закладі № 8 «Перлинка» (м. Чорноморськ, Одеська обл.) відбулося літературно-музичне свято «Шевченко і Батьківщина — частинка серця кожного українця». Вихованці продекламували вірші Кобзаря, а також виконали хореографічні та пісенні композиції за його творами.
Свято організували та провели музичні керівники Ірина Пінчук, Світлана Нєдєлко та Діна Гайванюк. Активну участь також взяли батьки вихованців та гості свята. Зокрема, Оксана Ільїна, завідувач відділенням обслуговування дошкільників та учнів молодших класів міської дитячої бібліотеки, провела літературну вікторину, переможці якої отримали у подарунок книжки Великого Кобзаря. Інна Василькова, завідувач музею Іллічівського морського порту, поетеса, прочитала свій вірш «Чи ти би, Кобзарю, повірив», який розміщений у подарованій дитячому садку книжці «Я з тобою, моя Україно».
Особливо тепло гості свята сприйняли хореографічну композицію «Тече вода з-під явора» у виконанні дітей дошкільного закладу, а також колискову пісню «Породила мати сина» у виконанні вихователя Марини Цуркан.
Родзинкою літературно-музичного свята стала презентація «Стежинками рідного міста», підготовлена вихователем-методистом Оленою Лятамбур за матеріалами екскурсії до горельєфу Великого Кобзаря, що відбулася 9 березня.
Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
Як фіксувати поточне оцінювання, виводити та корегувати семестрову і річну оцінки за вимогами НУШ: розʼяснення від МОН у статті
Табель обліку використання робочого часу щомісяця складають на всіх працівників закладу освіти. Розглянемо особливості ведення документа, дані якого ураховують під час обчислення заробітної плати та заповнення форм державних статистичних спостережень
Уточните та узагальните особливості блочно-тематичного планування. Отримаєте варіант блочно-тематичного планування, яким зможете скористатися у своїй роботі.