Кажуть, один у полі не воїн. Тож і музичному керівникові іноді потрібна допомога творчих однодумців. Для когось це — легкий на підйом колега-вихователь, для когось — практичний психолог, інструктор з фізкультури або батьківська спільнота. Головне, щоб та чи та модель співпраці втілювала нові підходи у музичному вихованні дитини
Які з моделей вже впроваджують педагоги, дізнаємося у підсумку нового конкурсу, що триватиме з 10 березня по 10 червня 2017 року.
Доведіть, що вишенькою на торті командного педагогічного стилю вашого закладу є внесок музичного керівника!
Про умови конкурсу дізнавайтеся в № 2/2017 журналу «Музичний керівник»
Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України та ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»
Переможці отримають грошові сертифікати, дипломи.
Найкращі роботи будуть опубліковані в журналі «Музичний керівник».
Завантажити:
Положення про конкурс
Заявку на участь
Правила оформлення конкурсних робіт
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.