Березневий випуск журналу «Медична сестра дошкільного закладу» ми присвятили темі контролю якості води в басейні
Важливий аспект теми номеру — відбір проб — детально описано в рубриці «Дотримуємося регламенту».
Особливого контролю з боку медичної сестри потребує санітарно-гігієнічний стан басейну. Адже саме від виконання норм його утримання залежить оздоровчий вплив плавання на організм дітей. Щоб актуалізувати знання з цієї теми, пропонуємо поміркувати над запитаннями тесту.
Специфіка занять у басейні зобов’язує медичну сестру дошкільного навчального закладу знати симптоми всіх інфекційних захворювань, які діти можуть підхопити під час занять. Відповідно вона зобов’язана стежити за проведенням заходів щодо профілактики цих захворювань. Про це — стаття рубрики «Здійснюємо профілактику».
Також до вашої уваги в журналі «Медична сестра дошкільного закладу» статті, які стануть у пригоді під час організації харчування дошкільників та проведення санітарно-просвітницької роботи з колегами та батьками вихованців.
У попередньму номері — Вірусні інфекції у дошкільників
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?