У безмежному світі LEGO цікаво і дітям, і дорослим

У дошкільному навчальному закладі № 21 «Журавлик» міста Чорноморськ Одеської області 23 листопада відбувся семінар-практикум «Безмежний світ гри з LEGO» для педагогічних працівників дошкільних закладів міста

Під час реалізації проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом LEGO Foundation чорноморський дитсадок отримав конструктори LEGO завдяки сприянню Асоціації працівників дошкільної освіти в особі голови правління Ніни Омельяненко.

«Діти люблять грати, і треба пам’ятати, що саме в грі дитина найкращим чином пізнає нове. Чи можна поєднати приємне з корисним? Можна. І навіть потрібно», — зазначила Галина Шибінська, завідувач дошкільного навчального закладу № 21 «Журавлик».

Любов Денисова, вихователь-методист закладу, представила презентацію-коментар «LEGO — сучасна інноваційна технологія».

Тетяна Науменко, вихователь дітей середнього віку, провела заняття «Транспорт мого міста» і довела, що розвиток дрібної моторики пальців тісно взаємопов’язаний з мовленнєвою функцією.

Учасники заходу взяли участь у майстер-класі з використанням методики «Шість цеглинок». Його провела вихователь Світлана Рихальська.

Напередодні семінару-практикуму фахівці дошкільного закладу провели для батьків вихованців:

  • консультацію «Формування сенсорно-пізнавальної компетентності дітей засобами LEGO-конструктора»
  • тренінг «LEGO розвиває логічне мислення».

Гратися з конструктором настільки захопливо, що батьки визнали: це відмінний спосіб провести дозвілля у вихідні, коли за вікном негода.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9715

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31357

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20650

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10865

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді