У Харкові відбувся Всеукраїнський форум «Охорона праці у навчальному закладі»

Всеукраїнський форум «Охорона праці у навчальному закладі» для керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, осіб, відповідальних за охорону праці, відбувся 8 листопада

Захід пройшов у динамічній формі, кожен його учасник мав змогу отримати відповідь на своє запитання.

У межах Форуму обговорено безліч питань, зокрема, щодо:

  • нормативно-правового забезпечення питань охорони праці
  • навчання та перевірки знань з питань охорони праці
  • локальних документів навчального закладу.

Лектори — Наталія Дуброва, завідувач сектору безпеки життєдіяльності Інституту модернізації змісту освіти МОН України, та Ніна Омельяненко, шеф-редактор управлінських видань Експертус: Освіта, очільник ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» — надали вичерпні відповіді на всі пункти теми обговорення.

Також керівник напряму «Експертус: Освіта» Лариса ІЛЬЧЕНКО провела презентацію електронних продуктів видавництва, які безсумнівно полегшать роботу керівникам навчальних закладів.

Дякуємо всім учасникам за теплий прийом, позитивні емоції, непідробну цікавість, небайдужість та за розділені з нами приємні години.

Пропонуємо переглянути фотозвіт із форуму «Охорона праці у навчальному закладі» у наших соціальних мережах: Facebook та VK та пригадати як це було!

Ми були раді бачити кожного з вас!

Завжди з вами
команда Експертус: Освіта

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
100441

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
712

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
27968

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція) затверджено 12 січня 2021 року наказом МОН №33. БКДО визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку. А також умови, за яких ці результати можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
98184

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді