Продукти Експертус Освіта

Продукти для освітян від Цифрового видавництва Експертус допомагають виконувати робочі завдання швидше і легше, застерігають від помилок, дають змогу професійно розвиватися. Створюємо їх за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної службою якості освіти України, з якими співпрацюємо у межах укладених меморандумів.

ФАХОВІ ЖУРНАЛИ

Практика управління закладом освіти

Усе про те, як організувати роботу в школі, уникнути помилок під час розв’язання управлінських, адміністративно-господарських, фінансових питань. Про те, як працювати з кадрами, взаємодіяти з батьками.

PUZO_Pedrada_new

ПЕРЕДПЛАТИТИ

Заступник директора школи

Готові рішення з освітньої та методичної роботи, забезпечення якості освіти, упровадження НУШ. Зразки документів. 

Zdsh_new_S.png

ПЕРЕДПЛАТИТИ

Практика управління дошкільним закладом

Помічник у розв’язанні всіх проблем директора закладу: фінансових, кадрових, адміністративно-господарських, з організації харчування, освітнього процесу.

PUDZ_250.png

ПЕРЕДПЛАТИТИ

Вихователь-методист дошкільного закладу

Рекомендації, як ефективно організувати методичну роботу, моніторинг якості освітнього процесу, роботу в інклюзивних групах. Готові рішення для впровадження інноваційних освітніх технологій.

VMDZ_250.png

ПЕРЕДПЛАТИТИ

Медична сестра дошкільного закладу

Рекомендації експертів з організації харчування, медичного обслуговування дітей, санітарно-просвітницької роботи. Зразки документів.

MSDZ_Pedrada.png

ПЕРЕДПЛАТИТИ

Музичний керівник

Сучасні пісні з нотами та фонограмами, конспекти занять, ексклюзивні сценарії свят та розваг, музично-дидактичні ігри, постановки дитячих танців.

MK_Pedrada.png

ПЕРЕДПЛАТИТИ

ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Вища школа освітнього менеджменту

Онлайн-навчання за програмами підвищення кваліфікації. Після успішного завершення електронний сертифікат, форма якого відповідає всім вимогам МОН.

VSHOM_250.png

ОБРАТИ ПРОГРАМУ

Дякуємо нашим передплатникам за багаторічну довіру! А якщо ви ще не з нами – ласкаво просимо. Буде цікаво!