Громадське обговорення Концепції Нової української школи завершене

МОН України отримало понад 60 листів пропозицій та зауважень до Концепції Нової української школи. За підсумками у формулу Нової української школи додали елемент «нове освітнє середовище», а також передбачили необхідність психологічної підготовки вчителя

«Не може бути Нова українська школа без нового освітнього середовища, яке б враховувало зміни у змісті освіти, у методиках викладання та доступі до навчання, які ми запроваджуємо. Це обов’язковий елемент, і ми дуже вдячні громадськості за доповнення», — зазначила Міністр Лілія Гриневич.

Нове освітнє середовище — це сучасний простір, сукупність умов, засобів і технологій для комфортного навчання учнів, вчителів і самих батьків. Такий освітній простір створюватимуть не лише у стінах навчального закладу, а скрізь, де перебуває учень.

Під час громадського обговорення Концепції виокремили також інші питання загальної середньої освіти, які потрібно розглянути докладніше, а саме:

Міністр освіти і науки України нагадала, що до кінця травня наступного року укладуть нові державні стандарти для початкової школи, які у 2017/2018 навчальному році пройдуть апробацію у низці шкіл.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45458

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90944

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді