Організатори конкурсу закликають талановитих дітей віком 8-16-ти років випробувати письменницькі здібності
Твори мають бути написані українською мовою, раніше не опубліковані та не розповсюджувані будь-яким способом, права на них не були передані третім особам. Обсяг — не більше 35-ти сторінок 14-м шрифтом.
Обмежень щодо жанру, теми, стилю та кількості поданих робіт немає. Автори можуть оздобити свої твори малюнками.
Конкурсні роботи приймають до 20 листопада.
Нагородження переможців відбуватиметься в номінаціях «Проза» та «Поезія» за віковими категоріями:
- 8-10 років
- 11-13років
- 14-16 років.
Розмір першої премії — 2000 грн., за другу й третю передбачено цінні подарунки. Планують також видати антологію з найліпшими творами учасників і переможців конкурсу.
Оголошення підсумків та нагородження — 10 грудня 2016 року.
Докладніше про умови конкурсу за посиланням.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.