Для учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності під час осінніх канікул проводитимуть школу «Мехатроніка». Про це повідомляє Інститут модернізації змісту освіти у листі від 12.09.2016 № 2.1/10-2150.
Школа діятиме на базі кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Викладачі цієї кафедри спеціально адаптували програму з мехатроніки для учнів старшої школи.
Навчання в осінній школі «Мехатроніка» планують на 31 жовтня – 5 листопада за таким графіком:
- 5 робочих днів по 4 год. (теоретичний матеріал, ознайомлення з лабораторним обладнанням, практична робота, роботи на лабораторних стендах)
- заключне заняття — 2 год. (самостійне залікове завдання).
Теми, які вивчатимуть:
- Електронні системи автоматики та їх компоненти
- Пневматичні системи автоматики
- Електропневматичні системи автоматики
- Автоматизовані системи з керуванням від контролера (мова STL).
Координатори школи – професор Губарев Олександр Павлович та доцент Ганпанцурова Оксана Сергіївна. Телефон/факс: 0 44 204 84 64, 204 82 54; [email protected].
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?