Для учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності під час осінніх канікул проводитимуть школу «Мехатроніка». Про це повідомляє Інститут модернізації змісту освіти у листі від 12.09.2016 № 2.1/10-2150.
Школа діятиме на базі кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Викладачі цієї кафедри спеціально адаптували програму з мехатроніки для учнів старшої школи.
Навчання в осінній школі «Мехатроніка» планують на 31 жовтня – 5 листопада за таким графіком:
- 5 робочих днів по 4 год. (теоретичний матеріал, ознайомлення з лабораторним обладнанням, практична робота, роботи на лабораторних стендах)
- заключне заняття — 2 год. (самостійне залікове завдання).
Теми, які вивчатимуть:
- Електронні системи автоматики та їх компоненти
- Пневматичні системи автоматики
- Електропневматичні системи автоматики
- Автоматизовані системи з керуванням від контролера (мова STL).
Координатори школи – професор Губарев Олександр Павлович та доцент Ганпанцурова Оксана Сергіївна. Телефон/факс: 0 44 204 84 64, 204 82 54; [email protected].
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля