Виграйте трирічний грант від The LEGO Foundation

Благодійний фонд The LEGO Foundation оголосив конкурс на участь у програмах FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior.

Будь-яка школа або позашкільний заклад комунальної чи державної форми власності може подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впроваджувати найбільш інноваційні STEM-технології.

На 2016/2017 навчальний рік визначено два трирічні гранти для навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмах Фонду:

Щоб взяти участь у першому етапі конкурсу на отримання гранту, необхідно до 20 вересня подати заявки за відповідними посиланнями вище.

Другий етап конкурсу триватиме з 20 по 30 вересня, під час якого відбуватимуться особисті зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команди.

Журі визначатиме переможців на основі мотиваційних листів та за підсумками особистих зустрічей.

Співпраця The LEGO Foundation та МОН України триває з 2010 року. У цьому році Україна з-поміж трьох країн отримала підтримку Фонду.

Наразі у проектах The LEGO Foundation беруть участь 118 навчальних закладів. Загалом 27 тис. 969 дітей мають можливість навчатися разом із LEGO. Близько 1500 педагогів навчають дошкільників ЛЕГО-конструюванню.

На початку 2016 року завдяки спільним зусиллям ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та The LEGO Foundation дошкільні заклади отримали конструктори LEGO.​

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План роботи на літній оздоровчий період в ЗДО

Основне завдання в ЗДО — оздоровити дітей, створити простір для активного відпочинку та закріпити знання. Що потрібно врахувати, готуючи план роботи на літній оздоровчий період
87732

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1498

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4923

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді