Виграйте трирічний грант від The LEGO Foundation

Благодійний фонд The LEGO Foundation оголосив конкурс на участь у програмах FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior.

Будь-яка школа або позашкільний заклад комунальної чи державної форми власності може подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впроваджувати найбільш інноваційні STEM-технології.

На 2016/2017 навчальний рік визначено два трирічні гранти для навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмах Фонду:

Щоб взяти участь у першому етапі конкурсу на отримання гранту, необхідно до 20 вересня подати заявки за відповідними посиланнями вище.

Другий етап конкурсу триватиме з 20 по 30 вересня, під час якого відбуватимуться особисті зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команди.

Журі визначатиме переможців на основі мотиваційних листів та за підсумками особистих зустрічей.

Співпраця The LEGO Foundation та МОН України триває з 2010 року. У цьому році Україна з-поміж трьох країн отримала підтримку Фонду.

Наразі у проектах The LEGO Foundation беруть участь 118 навчальних закладів. Загалом 27 тис. 969 дітей мають можливість навчатися разом із LEGO. Близько 1500 педагогів навчають дошкільників ЛЕГО-конструюванню.

На початку 2016 року завдяки спільним зусиллям ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та The LEGO Foundation дошкільні заклади отримали конструктори LEGO.​

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402415

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180661

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді