Сприяння освіті: дошкільні навчальні заклади безоплатно отримують набори Lego

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Нещодавно завдяки спільним зусиллям ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та The LEGO Foundation 55 дошкільних навчальних закладів України отримали конструктори Lego

Дошкільні навчальні заклади України у межах проекту «Сприяння освіті» продовжують отримувати набори Lego. Проект було започатковано 10 липня 2010 року з моменту підписання Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та The LEGO Foundation (Королівство Данія).

Метою проекту «Сприяння освіті» є розкриття творчого потенціалу кожної дитини засобами гри та сприяння становленню педагога-фасилітатора.

Нещодавно завдяки спільним зусиллям ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та The LEGO Foundation 55 дошкільних навчальних закладів України отримали конструктори Lego. Усього до проекту долучилися 63 навчальні заклади Київської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Львівської областей та міста Києва.

Проектом передбачена не лише донація наборів, а й проведення серії тренінгів та методичний супровід для педагогів.

Також нещодавно програма розвитку дітей від 2 до 6 років та методичні рекомендації «Безмежний світ гри з LEGO» (керівник проекту — Рома О.Ю.) було схвалено до використання в навчальних закладах України.

Кому цікава ця тема — не прогавте публікацію «Музичний LEGOграй» про упровадження LEGO-технологій у роботу з музичного розвитку дошкільників: ігрові вправи, діагностичні ігри (з досвіду роботи педагогів ДНЗ № 238 м. Дніпропетровськ), що буде опубліковано у журналі «Музичний керівник» № 2/2016.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
79601

Адаптація п’ятикласників до навчання у школі

Матеріал статті ви зможете використати: при підготовці до виступу на батьківських зборах як класний керівник чи психолог; у консультаціях батьків з питань адаптації учнів 5 класу до навчання в базовій (основній) школі; для самоосвіти як вчитель.
115822

Як аналізувати урок вчителя

Аналіз уроку — частина внутрішньошкільного контролю. Яка його мета, як підготуватися до відвідування уроку, які типові помилки в аналізуванні уроків мають місце — у статті.
252730

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді