Сприяння освіті: дошкільні навчальні заклади безоплатно отримують набори Lego

Нещодавно завдяки спільним зусиллям ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та The LEGO Foundation 55 дошкільних навчальних закладів України отримали конструктори Lego

Дошкільні навчальні заклади України у межах проекту «Сприяння освіті» продовжують отримувати набори Lego. Проект було започатковано 10 липня 2010 року з моменту підписання Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та The LEGO Foundation (Королівство Данія).

Метою проекту «Сприяння освіті» є розкриття творчого потенціалу кожної дитини засобами гри та сприяння становленню педагога-фасилітатора.

Нещодавно завдяки спільним зусиллям ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та The LEGO Foundation 55 дошкільних навчальних закладів України отримали конструктори Lego. Усього до проекту долучилися 63 навчальні заклади Київської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Львівської областей та міста Києва.

Проектом передбачена не лише донація наборів, а й проведення серії тренінгів та методичний супровід для педагогів.

Також нещодавно програма розвитку дітей від 2 до 6 років та методичні рекомендації «Безмежний світ гри з LEGO» (керівник проекту — Рома О.Ю.) було схвалено до використання в навчальних закладах України.

Кому цікава ця тема — не прогавте публікацію «Музичний LEGOграй» про упровадження LEGO-технологій у роботу з музичного розвитку дошкільників: ігрові вправи, діагностичні ігри (з досвіду роботи педагогів ДНЗ № 238 м. Дніпропетровськ), що буде опубліковано у журналі «Музичний керівник» № 2/2016.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45467

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90968

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді