Керівники та вихователі-методисти демонстрували здобутки у сферах управлінської діяльності, організації різноманітних методичних заходів, планування освітнього процесу тощо.
У перший день виставки працював педагогічний мультиплекс, в якому педагоги мали можливість переглянути відеофільми, створені у дошкільних навчальних закладів міста за останні три роки.
Зокрема, транслювали методичний відеофільм «Допоможи мені зробити це самому» ДНЗ № 17, який брав участь у Всеукраїнському онлайн-фестивалі Монтессорі-закладів «7 хвилин гуманістичної педагогіки Монтессорі».
У другий день роботи виставки відбулася секційна нарада для завідувачів та вихователів-методистів міста. Її провели у формі зустрічі друзів по професії, згадуючи яскраві події навчального року.
Традиційно організовано конкурс на найліпший навчально-дидактичний посібник, гру. Переможців обирали відвідувачі виставки більшістю голосів.
Основні напрями та досягнення діяльності дошкільних закладів міста візуалізовано на банерах:
- «За нас ніхто планету не врятує» (досвід реалізації проекту «Освіта для сталого розвитку» у дошкільних закладах міста)
- «Корекційно-розвивальна освіта Миколаєва» (напрями роботи спеціалістів міста з дітьми, які потребують корекційно-розвивального супроводження)
- «Технологія саморозвитку» (особливості роботи ДНЗ № 17 щодо впровадження в освітній процес методики М. Монтессорі)
- «Казкові лабіринти гри: ігрова технологія інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного віку В. Воскобовича» (досвід педагогічного колективу ДНЗ № 133).
Фотоекспозиція, яка яскраво підтверджує багатогранність життя дітей у дошкільних закладах, є невід’ємною складовою кожної виставки-презентації. Цьогорічна фотоекспозиція присвячена темам «Педагог у житті дошкільнят» і «Методична майстерня».
Увагу відвідувачів привернули також відеоролики і мультимедійні відеопрезентації, в яких демонстрували результати:
- щодо експериментальної роботи ДНЗ № 7
- Студія методичного супроводу вихователів-методистів у ДНЗ № 84
- Школа молодого вихователя у ДНЗ № 103.
На виставці були представлені всеукраїнські фахові видання, зокрема «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Практика управління дошкільним закладом», «Методична скарбничка вихователя», «Музичний керівник». На шпальтах цих видань публікують свої роботи педагоги й методисти НМЦ.
Докладніше про досягнення дошкілля міста Миколаїв можна дізнатися у збірці-звіті за 2015/2016 навчальний рік «Наш вибір — відкрита професійна діяльність, спрямована на якісний розвиток дошкільної освіти» на сайті «Дошкільна освіта Миколаєва».