Презентували здобутки дошкілля Миколаєва

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У Миколаєві 6-7 вересня відбулася виставка-презентація досягнень дошкільних навчальних закладів «Дошкілля Миколаєва» у 2015/2016 навчальному році. Захід провели на базі Будинку вчителя спеціалісти Миколаївського науково-методичного центру в межах серпневої виставки педагогічної творчості «Освіта Миколаєва»

Керівники та вихователі-методисти демонстрували здобутки у сферах управлінської діяльності, організації різноманітних методичних заходів, планування освітнього процесу тощо.

У перший день виставки працював педагогічний мультиплекс, в якому педагоги мали можливість переглянути відеофільми, створені у дошкільних навчальних закладів міста за останні три роки.

Зокрема, транслювали методичний відеофільм «Допоможи мені зробити це самому» ДНЗ № 17, який брав участь у Всеукраїнському онлайн-фестивалі Монтессорі-закладів «7 хвилин гуманістичної педагогіки Монтессорі».

У другий день роботи виставки відбулася секційна нарада для завідувачів та вихователів-методистів міста. Її провели у формі зустрічі друзів по професії, згадуючи яскраві події навчального року.

Традиційно організовано конкурс на найліпший навчально-дидактичний посібник, гру. Переможців обирали відвідувачі виставки більшістю голосів.

Основні напрями та досягнення діяльності дошкільних закладів міста візуалізовано на банерах:

  • «За нас ніхто планету не врятує» (досвід реалізації проекту «Освіта для сталого розвитку» у дошкільних закладах міста)
  • «Корекційно-розвивальна освіта Миколаєва» (напрями роботи спеціалістів міста з дітьми, які потребують корекційно-розвивального супроводження)
  • «Технологія саморозвитку» (особливості роботи ДНЗ № 17 щодо впровадження в освітній процес методики М. Монтессорі)
  • «Казкові лабіринти гри: ігрова технологія інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного віку В. Воскобовича» (досвід педагогічного колективу ДНЗ № 133).

Фотоекспозиція, яка яскраво підтверджує багатогранність життя дітей у дошкільних закладах, є невід’ємною складовою кожної виставки-презентації. Цьогорічна фотоекспозиція присвячена темам «Педагог у житті дошкільнят» і «Методична майстерня».

Увагу відвідувачів привернули також відеоролики і мультимедійні відеопрезентації, в яких демонстрували результати:

  • щодо експериментальної роботи ДНЗ № 7
  • Студія методичного супроводу вихователів-методистів у ДНЗ № 84
  • Школа молодого вихователя у ДНЗ № 103.

На виставці були представлені всеукраїнські фахові видання, зокрема «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Практика управління дошкільним закладом», «Методична скарбничка вихователя», «Музичний керівник». На шпальтах цих видань публікують свої роботи педагоги й методисти НМЦ.

Докладніше про досягнення дошкілля міста Миколаїв можна дізнатися у збірці-звіті за 2015/2016 навчальний рік «Наш вибір — відкрита професійна діяльність, спрямована на якісний розвиток дошкільної освіти» на сайті «Дошкільна освіта Миколаєва».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перший раз у перший клас: як допомогти дитині адаптуватися до школи

Щоденні навчальні заняття першокласників потребують напруженої розумової праці, активізації уваги і зосередження. Все це впливає на емоційний стан школярів. Скористайтеся інформацією та методиками, що допоможуть з'ясувати стан адаптації першокласників та допомогти їм швидко адаптуватися до умов навчання
41949

Заробітна плата вчителів – 2025

Заробітна плата вчителя включає базову ставку за тарифним розрядом, доплати та надбавки. Розглянемо, яка заробітна плата вчителя, на які доплати та надбавки він має право, чи буде підвищення зарплат вчителям у 2025 році
3200

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3381

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54612

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді