Учні Путрівського НВК 1 вересня стануть на поріг «школи майбутнього»

Путрівський НВК обрано пілотним для втілення проекту «Школа майбутнього» за підсумками конкурсу, проведеного серед 24-х опорних шкіл Київської області

Концепція школи майбутнього ґрунтується на таких основних принципах:

  • новий простір
  • новий контент
  • нові технології
  • новий менеджмент.

Найперше зміни торкнулися методики навчання та зовнішнього і внутрішнього простору Путрівського НВК.

Так, із нового навчального року у навчально-виховному процесі Путрівського НВК застосовуватимуть уроки-кейси, проектні заняття, освітні ігри, програми стажування за обраними напрямами й інтересами. Окрім базових знань, учні набуватимуть навички роботи в команді, вміння критично мислити, спілкуватися й аналізувати.

Окрім того, впровадять метод оптимальних пропорцій. Приміром, англійську мову вивчатимуть за пропорцією 70:10:10:10, тобто 70% навчального часу присвячуватимуть розмовній практиці, а по 10% — читанню, письму та граматиці.

Значну увагу приділили й простору Путрівського НВК. У липні цього року розпочали ремонтні роботи задля перевтілення навчального закладу у «школу майбутнього». Архітектор-дизайнер Юрій Доброгорський розробив дизайнерський проект, який реалізувала студія Дмитра Баришева. В основі дизайнерського проекту — концепт яскравого європейського міста.

Багато змін відбулося і всередині школи: кожний простір сповнює якась цікава графічна історія, що привертатиме увагу дітей, сприяючи розвитку фантазії та мислення.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45467

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90971

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді