За сприяння Українського кризового медіа-центру створено сайт «Український авангард». На ньому представлені історії про знаних у світі українських авангардистів.
На сайті представлено 15 імен:
- Олександр Архипенко
- Олександр Богомазов
- Михайло Бойчук
- Давид Бурлюк
- Соня Делоне
- Олександр Довженко
- Олександра Екстер
- Василь Єрмилов
- Майк Йогансен
- Микола Куліш
- Лесь Курбас
- Казимир Малевич
- Анатоль Петрицький
- Михайль Семенко
- Микола Хвильовий.
Як зазначено на сайті, український авангардизм може стати символом культурної дипломатії, який презентуватиме Україну у світі на універсальній мові мистецтва.
Окрім того, український авангард став єдиним візуальним стилем державної кампанії до 25-річчя незалежності України — як один із важливих елементів національної ідентичності.
Сайт можна використати як ілюстративний під час вивчення творчості письменників-авангардистів, теми «Розстріляне відродження», заходів національно-патріотичного виховання тощо.
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень