За сприяння Українського кризового медіа-центру створено сайт «Український авангард». На ньому представлені історії про знаних у світі українських авангардистів.
На сайті представлено 15 імен:
- Олександр Архипенко
- Олександр Богомазов
- Михайло Бойчук
- Давид Бурлюк
- Соня Делоне
- Олександр Довженко
- Олександра Екстер
- Василь Єрмилов
- Майк Йогансен
- Микола Куліш
- Лесь Курбас
- Казимир Малевич
- Анатоль Петрицький
- Михайль Семенко
- Микола Хвильовий.
Як зазначено на сайті, український авангардизм може стати символом культурної дипломатії, який презентуватиме Україну у світі на універсальній мові мистецтва.
Окрім того, український авангард став єдиним візуальним стилем державної кампанії до 25-річчя незалежності України — як один із важливих елементів національної ідентичності.
Сайт можна використати як ілюстративний під час вивчення творчості письменників-авангардистів, теми «Розстріляне відродження», заходів національно-патріотичного виховання тощо.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.