У префектурі Міе, Японія, 20-27 серпня відбувалася Х Міжнародна олімпіада з наук про Землю. У ній взяли участь команди 26-ти країн. Учасники мали виконати письмові теоретичні завдання та пройти практичні іспити. Тема цьогорічної олімпіади — «Наше майбутнє: Земля та Космос»
Українську команду на олімпіаді представляли четверо старшокласників:
- Олександра Білобровка (Тернопіль)
- Костянтин Варварика (Житомир)
- Максим Кіпранишин (м. Здолбунів Рівненської обл.)
- Тетяна Торчило (м. Нововолинськ Волинської обл.).
Бронзову медаль здобув Максим Кіпранишин, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи № 6. Окрім того, його відзначили у змаганні на найкращу презентацію дослідницького проекту.
Перша Міжнародна олімпіада з наук про Землю (International Earth Science Olympiad) відбулася 2007 року в Південній Кореї.
Ідеї для музичного керівника та вихователів, щоб провести свято прощання з дитячим садком. Скористайтеся порадами та не забувайте про заходи безпеки
Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.