Відтепер бібліотечку для незрячих дітей поповнить видання творів Івана Франка, підготоване Ресурсним центром освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка»
У вільному доступі незабаром з’являться твори «Грицева шкільна наука», «Коли ще звірі говорили» та «Сойчине крило». Після друку видання надійдуть у спеціалізовані заклади для сліпих (школи, бібліотеки, громадські організації), а також у публічні бібліотеки різних областей України.
Видавці вважають вихід книги важливим кроком у забезпеченні рівного доступу людей із вадами зору до надбань вітчизняної та зарубіжної літератури. Пишаються: нове видання цікаво оформлене, має кольорову титулку, а також супроводжено аудіоверсію творів. «Ця новація запозичена з досвіду країн Скандинавії, де для незрячих прийнято адаптувати літературу одразу в кількох форматах: рельєфно-крапковому, звуковому та електронному», — розповідає директор центру Оксана Потимко.
Вихід книги присвячено 160- річчю від дня народження Івана Франка.
За матеріалами Міністерства освіти і науки України
Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
Тексти і ноти пісень про літо та літні пригоди для дітей у дитсадку
Скачайте сучасні дитячі пісні про весну — слова та ноти, а також фонограми в хорошій якості.