Завтра, 26 серпня, у м. Сєвєродонецьку пройде обласна серпнева конференція педагогічних працівників на тему «Створення умов для нової української школи на Луганщині». У ній візьме участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
На зустрічі говоритимуть зокрема про реформування освітньої галузі, а також про готовність до 2016/2017 навчального року.
На конференції також будуть присутні голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз; заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик; народний депутат Верховної Ради України Тарас Кремінь; заступник директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації — начальник управління освіти та науки, виконуючий обов’язки директора Департаменту Тетяна Ткачова, а також голови райдержадміністрацій, начальники районних і міських відділів освіти, керівники і педагоги навчальних закладів області.
У рамках робочого візиту Міністр освіти і науки також особисто відвідає декілька навчальних закладів Луганщини, зокрема, опорну школу.
Конференція відбудеться у міському Палаці культури за адресою: пр-т Хіміків, 28. Розпочнеться захід о 10:00. Відтак о 12:00 Міністр спілкуватиметься з пресою.
За матеріалами Міністерства освіти і науки України
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.